MUDr. PERTLÍČKOVÁ Zuzana - praktický lékař

Nejdůležitější je kvalita života, proto doporučuji užívat života tady a teď.

  • Aktuality

    Nové pacienty z kapacitních důvodů již bohužel nepřijímáme. Očkujeme 3.i 4. dávku proti Covidu novou upravenou vakcínou proti Omicronu, zájemci se mohou objednávat u sestřičky. Od 14.9.22 očkujeme také proti chřipce.    
Shadow
Slider

Zdravotní sestra

Mgr. Zdeňka Fišerová

V roce 2004 jsem absolvovala bakalářské studium v oboru Ošetřovatelství na Fakultě zdravotnictví  v Prešově.Později, během praxe, jsem se ke studiu vrátila a v roce 2009 jsem na Fakultě zdravotnictví v Prešově úspěšně ukončila magisterské studium v oboru Ošetřovatelství.

V letech 2004-2005 jsem pracovala jako zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče Dětské kliniky FN J.A.Reimana v Prešově.
Od srpna 2005 do června 2010 jsem pracovala jako zdravotní sestra na lůžkovém oddělení kardiologie v nemocnici na Bulovce.
Poté jsem nastoupila na rodičovskou dovolenou, která trvala do března roku 2015. Během jejího trvání jsem rok pracovala jako zdravotní sestra pro agenturu domácí péče Promedica.
V letech 2015 - 2018 jsem pracovala jako zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře pro dospělé ve společnosti MediClinic a.s.
Ve volném čase se věnuji především své rodině a turistice. Aktivně jezdím na in-line bruslích.

Právě přítomno: 115 hostů a žádný člen

Copyright © 2019 MUDr.Pertlíčková Zuzana All Rights Reserved. Created by Ing.Jaroslav Slivarich.

Please publish modules in offcanvas position.