MUDr. PERTLÍČKOVÁ Zuzana - praktický lékař

Nejdůležitější je kvalita života, proto doporučuji užívat života tady a teď.

 • Aktuality

  Plánovaná dovolené lékaře 6. dubna  ve čtvrtek, zástup v 2. patře plk u Dr. Šaškové-jen akutní stavy! Nové pacienty z kapacitních důvodů již bohužel nepřijímáme.   Vážení pacienti, mail opravdu neslouží ke konzultaci zdravotního stavu, ale pouze pro zasílání chronické medikace a lékařských zpráv od vás ke mně. Pokud Vás cokoli trápí, prosím přijďte do ordinace, po mailu ani telefonu vás opravdu nevyšetřím.     
Shadow
Slider

Pro pacienty

Vzhledem k tomu, že moji nejvyšší prioritou je péče o pacienty, mám ambulanci vybavenou nejmodernějšími certifikovanými přístroji, které umožňují velmi přesné měření různých parametrů přímo v ambulanci a napomáhají tak k přesnému stanovení diagnózy a následně stanovení nejefektivnější léčby. Tyto přístroje rovněž šetří drahocenný čas Vás - mých pacientů.

V ambulanci používám následující přístroje pro rychlou a účinnou diagnostiku:

Eurolyzer CUBE - S 

Eurolyser CUBE-S reaguje na potřeby dnešního zdravotnictví. Tato geniální technologie generuje přesné výsledky testů, které jsou pro pacienta přínosné kvůli příjemné a rychlé diagnostice. Kromě toho, že tento sofistikovaný přístroj nabízí v několika krocích přesné výsledky, je pacient transparentně informován o svém zdravotním stavu díky integraci přístroje do moderního elektronického zdravotního systému.

Parametr CRP byl testován na CUBE v referenční laboratoři pro klinickou biochemii ÚLBLD VFN, prof. MUDr. Tomášem Zimou, DrSc., MBA.

 • multifunkční analyzátor
 • kvantitativní stanovení všech parametrů
 • rychlý a přesný
 • spolehlivý
 • automatická korekce výsledku CRP na změřený hematokrit

 

EKG přístroj ECG-2000

ECG-2000 nabízí širokou a přesnou analýzu klidového EKG podle individuálních potřeb lékaře a pacienta. Nový PC EKG systém ECG-2000 přináší možnost 12 nebo 15-svodového snímání EKG. Spojením měřicího EKG modulu a komplexního softwaru ECG-2000 lze tento systém používat jako běžné EKG. Samotný software ECG-2000 však přináší mnoho pokročilých funkcí, jako například opětovnou analýzu záznamu nebo statistické funkce, které v běžném EKG přístroji nenajdete. 

 • 15-svodové EKG 
 • Detekce a analýza defibrilace
 • Programovatelný čas měření od 12 s do 300 s podle různých klinických potřeb
 • Automatická stabilizace signálu během 3 vteřin

Právě přítomno: 158 hostů a žádný člen

Copyright © 2019 MUDr.Pertlíčková Zuzana All Rights Reserved. Created by Ing.Jaroslav Slivarich.

Please publish modules in offcanvas position.